Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Wózki dla bliźniąt nowe i używane - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu WÓZKI DLA BLIŹNIĄT z województw: Zobacz ogłoszenia z działu WÓZKI DLA BLIŹNIĄT z miast:

Wózek dla bliźniąt

 

Zarówno wybór wózka dla jednego dziecka, jak i bliźniąt jest zawsze wpadkową ceny, jakości, funkcjonalności, bezpieczeństwa i wygody naszej pociechy.

 

Wybór wózka bliźniaczego znacząco wpływa na codzienną mobilność rodziców. Podczas użytkowania takiego wózka kluczową kwestią jest komfort prowadzenia i obsługi oraz dostęp do niezbędnych akcesoriów dla dziecka podczas spaceru. Źle dobrany wózek bliźniaczy może skutecznie zniechęcić rodzica do codziennych podróży z dwójką dzieci. Przy wyborze wózka bliźniaczego zasadnicza kwestią jest jego waga. Biorąc pod uwagę ciężar dwójki dzieci i samego wózka, w zależności od jego typu, całość może ważyć ponad 30 kg. Niemniej wózek bliźniaczy nie może być zbyt lekki, aby nie wywrócił się przypadkiem na większej nierówności. Obecnie dostępne są zarówno bliźniacze spacerówki, wózki głęboko-spacerowe z dwiema gondolami, jak i całe zestawy, które posiadają w wyposażeniu także foteliki samochodowe i szereg akcesoriów. Wybierając wózek bliźniaczy, należy zwrócić uwagę na układ siedzeń. Do wyboru mamy wózki „jeden za drugim”, o wymiarach od 74 do 90 cm, oraz wózki „jeden obok drugiego”, których szerokość waha się od 100 do 140 cm. Wybór będzie zależał od możliwości poruszania się określonym rodzajem wózka oraz preferencjami dzieci. Przy wózkach długich zawsze jedno dziecko będzie bardziej poszkodowane, nie mogąc swobodnie rozglądać się po okolicy. Szerokim wózkiem z kolei nie wszędzie wjedziemy, ale jest za to łatwiejszy w manewrowaniu. W wózku „jeden za drugim” dzieci nie będą sobie natomiast przeszkadzać, jeśli jedna z pociech akurat śpi. Ciekawym rozwiązaniem w wózkach „jeden za drugim” jest możliwość ustawienia siedzeń w różnych pozycjach, np. jedno dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy, a drugie jest odwrócone przodem do rodzica. Niektóre modele wózków bliźniaczych mogą być wykorzystywane także jako wózki pojedyncze. Należy także zwrócić uwagę na szerokość siedziska. Szerokość wózka bowiem nie zawsze przekłada się większe siedzisko. Przy zakupie wózka bliźniaczego warto dobrać odpowiedni rodzaj kół. Po równych chodnikach można jeździć praktycznie każdym rodzajem kół, ale na większe wertepy i leśne drogi warto mieć duże koła pompowane lub piankowe obrotowe, które ułatwiają pokonywanie przeszkód. W wózkach bliźniaczych spotykane są dwa rodzaje rączek – pełne i łamane. Pełne rączki pozwalają na manewry wózkiem jedną ręką. Łamana rączka wymaga prowadzenia wózka obiema rękami, ale umożliwia złożenie wózka także wrzesz. 

Proszę czekać - ładowanie treści...