Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nosidełka i wózki dziecięce - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu WÓZKI I NOSIDEŁKA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu WÓZKI I NOSIDEŁKA z miast:

Wózek i nosidełko dla dziecka

 

Obecnie mamy do wyboru spacerówki, parasolki, wózki głębokie, wielofunkcyjne różniące się nie tylko wyposażeniem, wzornictwem, ale i ceną.

 

Wybór odpowiedniego wózka dziecięcego tylko z pozoru wydaje się sprawą prostą. Bez względu na to, jakiego wózka aktualnie poszukujemy, musi on spełniać nasze oczekiwania i być wygodny dla dziecka. Przy wyborze wózka nie należy się zbytnio kierować aktualną modą lub popularnością danego modelu. Ważne jest natomiast, po jakim terenie wózek będzie musiał się przemieszczać – im większe nierówności, tym większe koła. Jeśli lubimy aktywny tryb życia, idealnym rozwiązaniem będzie wózek sportowy przeznaczony do biegania i joggingu. Doświadczenie pokazuje, że wózki trójkołowe nie znajdują zastosowania w praktyce, gdyż są zbyt wywrotowe, jednak nadal nie brakuje zwolenników takich rozwiązań. Wózek powinien być dobrany także do pory roku. Jeśli nasza pociecha przychodzi na świat w porze zimowej, niezbędny będzie wózek głęboki z wyjmowaną gondolą lub głęboko-spacerowy. Wózek głęboki wystarczy do ok. 6. miesiąca. Potem dziecko nie chce już leżeć w gondoli, tylko obserwować świat z pozycji siedzącej. Jeśli posiadamy wózek głęboki z opcją spacerówki, wystarczy wyjąć gondolę i podnieść oparcie wózka, aby dziecko mogło siedzieć. Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie nosidełka, które pozwala na noszenie dziecka już od 3. miesiąca życia. Obecnie oferowane są nosidełka klasyczne dla dzieci, które potrafią samodzielnie utrzymać główkę lub nosidełka turystyczne dla dzieci samodzielnie siedzących (ok. 7 miesiąca). Dla takich dzieci przeznaczone są także miękkie nosidełka, jako alternatywa dla klasycznych nosidełek i chust do noszenia. Niektóre wózki posiadają także nosidełko-gondolę, którą można wyjąć, np. gdy dziecko śpi, i przenieść bez budzenia malucha. Mimo postępującej technologii i stosowania coraz lżejszych materiałów nadal największą wadą wózków głębokich pozostają ich gabaryty i ciężar. Dlatego jeszcze przed zakupem wózka głębokiego należy sprawdzić, czy wózek zmieści się do bagażnika samochodu. Przydatną funkcją w wózku głębokim jest kosz na zakupy. Warto, aby taki kosz mógł być zdejmowany do prania. Dobrym rozwiązaniem jest możliwość przekładania rączki, np. podczas jazdy z dzieckiem pod wiatr, oraz regulacja wysokości rączki w zależności od wzrostu osoby prowadzącej wózek. 

Proszę czekać - ładowanie treści...